SMB Sales Specialist
edrone
Kraków, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : edrone poszukuje SMB Sales Specialist którego zadaniem będzie wytyczanie nowych możliwości sprzedaży systemu eCRM.

Osoba na tym stanowisku będzie siłą napędową oraz koordynatorem działań sprzedażowych podczas konferencji i targów branżowych.

Będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów i usług edrone klientom korporacyjnym. Będzie rozwijała relacje z dyrektorami i klientami na poziomie C oraz społecznością w celu pozycjonowania marki edrone i kluczowych elementów strategii sprzedaży.

To naprawdę ekscytująca okazja do pracy w branży AI i Marketing Automation! Pomóż nam zbudować światowej klasy rozwiązanie.

Osoba na tym stanowisku ucieleśnia podstawowe wartości, którymi kieruje się firma, jakimi są : Innowacja. Sposób myślenia powinien być innowacyjny, nieszablonowy.

Ulepszaj procesy, rozwijaj siebie, a tym samym spraw, by firma wzrastała wraz z Tobą. Pasja. Chcemy, aby członkowie każdego z zespołów, w naszej firmie traktowali pracę nie tylko jako nudny obowiązek, codzienny ciężar, ale by traktowali tą pracę również jako pasje.

Chcemy pomagać przedsiębiorcom ulepszać ich biznes, aby stał się on ich codzienną pasją twój sukces jest naszym sukcesem.

Ownership. Bierzesz odpowiedzialność za wszystkie działania, które podejmujesz, pamiętając jednocześnie o celu, który temu towarzyszy.

Każda rozmowa, działanie powinny zostać podjęte z pełną odpowiedzialnością i świadomością. Profesjonalizm. Członkowie naszego zespołu rozmawiają z dyrektorami generalnymi, właścicielami firm i dyrektorami zarządzającymi - bycie profesjonalistą jest kluczem do udanej.

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny za : Osiągnięcie i przekroczenie wyniku sprzedażowego określonego w zespole odpowiadającym za sprzedaż / pozyskiwanie nowych klientów.

Generowanie przychodu dla firmy oraz pozyskiwanie dla niej nowych klientów. Generowanie przychodów z partnerami biznesowymi na wyznaczonym obszarze.

Odpowiadanie na zapytania sprzedażowe kierowane od potencjalnych klientów edrone. Poszukiwanie nowych kontaktów biznesowych.

Aktywny udział w rozmowach biznesowych z osobami decyzyjnymi poprzez : telefon, email, video-czat. Wsłuchiwanie się w potrzeby rynku oraz edukowanie zespołu marketingowego i produktowego.

Raportowanie w wewnętrznym systemie CRM. Zwiększenie frekwencji na wydarzeniach firmowych. Radzenie sobie ze zmianą i wieloznacznością.

Czego od Ciebie potrzebujemy? Wyższego wykształcenia. 1-3 lat doświadczenia w sprzedaży B2B rozwiązań chmurowych. Chęć do nauki i rozwoju w obszarze sprzedaży.

Głodu zwycięstwa ;) Konsultacyjnego podejścia w sprzedaży. Współdziałania i umiejętności komunikacji. Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.

Doskonałej komunikacji, która pozwala odpowiedzieć na potrzeby i zobowiązania wobec naszych klientów. Oferujemy : Pracę w pełny wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę.

Nowoczesne biuro zlokalizowane w dogodnym miejscu. Pakiety prywatnej opieki medycznej. Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na tym stanowisku.

Możliwość wprowadzania sugerowanych przez Ciebie zmian i propozycji w globalnym środowisku. Fantastyczną atmosferę w pracy pośród wysoce profesjonalnych i kreatywnych zespołów.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku