Pracownik czyszczenia przemysłowego
HS Multiservices Sp. z o.o.
Rybnik, Śląskie
‎6 godz. temu
source : Lento.pl

Lokalizacja : Rybnik Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 600 345 204. Poszukujemy pracowników z Rybnika i okolic do wykonywania usług specjalistycznych na obiektach przemysłowych.

Praca o charakterze wyjazdowym polegająca na wykonywaniu odkurzania, czyszczenia, mycia ciśnieniowego, zabezpieczenia antykorozyjnego itp.

na terenie zakładów przemysłowych. Prace wykonywane również na wysokości. Firma zapewnia badania i szkolenia niezbędne do wykonywania prac oraz docelowo stałą umowę o prace.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.

08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Informujemy, że : podane dane osobowe będą przetwarzane w bieżącym procesie rekrutacji.

a za zgodą kandydata także w przyszłych) przez HS Multiservices Sp. z o.o., który jest administratorem tych danych; kandydaci mają prawo przeglądania swoich danych i ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku