PRACA - PSYCHOLOG
Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla ofiar przemocy
Gorzów Wielkopolski, Lubuskie
‎19 godz. temu
source : Lento.pl

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie poszukuje kandydata na stanowisko Psycholog Wymiar i rozkład czasu pracy : pełen etat w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22) Zakres obowiązków : praca z osobami doświadczającymi przemocy (hostel oraz ambulatorium) Wymagania : Wykształcenie : ukończone studia II stopnia na kierunku psychologia.

Udokumentowany co najmniej 3-letni staż pracy w instytucjach lub placówkach realizujących zadania na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie lub posiadanie zaświadczenia o ukończeniu szkoleń w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie w wymiarze co najmniej 100 godz.

Mile widziane ukończone Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie - stopień I (120 godzin). Praca od drugiej połowy Marca 2020 roku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV drogą mailową na adres lub osobiste dostarczenie do sekretariatu ośrodka, ul.

Okrzei 39, 66-400 Gorzów Wlkp. Więcej informacji pod nr. 95 721 41 60

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku