OPIEKUN LOKACJI MIESZKANIOWEJ (GWARANCJA GODZIN)
E&A Agencja Zatrudnienia
Lodz, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Szukasz stabilnego zatrudnienia w Holandii? Szukasz elastycznej pracy w nienormowanych godzinach? Jesteś cierpliwy i cenisz sobie dobre relacje z ludźmi?

Sprawdź naszą ofertę pracy dla koordynatora / opiekuna lokacji mieszkaniowej!Opis stanowiska : Do Twoich głównych obowiązków na tym stanowisku pracy będzie należało podtrzymywanie dobrych relacji z naszymi pracownikami oraz dbanie o prawidłowy przepływ informacji przy współpracy z pracownikami naszych biur.

Dodatkowo praca polega na nadzorze nad stanem technicznym lokacji mieszkaniowej, szeroko pojętym bezpieczeństwie oraz funkcjonalnością tych terenów.

Czasami mogą zdarzyć się drobne czynności konserwacyjne, czy remontowe w trosce o porządek na lokacji, a także pomoc przy przeprowadzkach oraz kwaterunek i transport naszych pracowników.

Wymagania : Szukamy osób komunikatywnych, odpowiedzialnych, ceniących sobie pracę z ludźmi, które są pomocne i potrafią rozwiązywać problemy oraz wykazują samodzielność, inicjatywę do działania i chęć do dłuższej współpracy.

Warunkiem koniecznym jest dobra znajomość języka angielskiego (oraz gotowość do nauki holenderskiego) oraz prawo jazdy kategorii B.

Ogromnym atutem będzie jeżeli jesteś 'złotą rączką' i potrafisz rozwiązywać proste problemy techniczne.Oferujemy : - stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie- atrakcyjne wynagrodzenie w EUR 10,44 € brutto- możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem- darmowe zakwaterowanie- odpłatne ubezpieczenie zdrowotne i media- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,82% dochodów brutto- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku