Analityk Biznesowo-Systemowy
P&P Solutions Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
5 d. temu

Dla Klienta z branży medialnej poszukujemy osoby na stanowisko :

Analityk Biznesowo-Systemowy - B2B 600-760 PLN netto / MD

Miejsce pracy : Warszawa

Obowiązki :

  • Zbieranie i uszczegóławianie wymagań
  • Analiza biznesowa
  • Analiza obecnego rozwiązania i konfrontowanie wyników z klientem biznesowym
  • Analiza systemowa (procesy, model danych, ekrany, historyjki lub use casy)
  • Udział w tworzeniu OPZ i wsparcie merytoryczne procesów zakupowych i wdrożeniowych
  • Współpraca z zespołami technologicznymi
  • Przeprowadzanie szkoleń i demonstracji dla biznesu
  • Oczekiwania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Analityk Biznesowo-Systemowy
  • Otwartość na projekty technologiczne, w tym na poznawanie aspektów techniki telewizyjnej (urządzenia, technologie, standardy, przechowywanie dużych wolumenów danych)
  • Bardzo dobry warsztat analityczny w projektach technologicznych
  • Umiejętność pracy z klientem biznesowym,
  • Umiejętność wypracowywania i kreowania rozwiązań
  • Umiejętność pracy w zespole wewnętrznym
  • Doświadczenie w budowie systemów z dużą liczbą integracji pomiędzy systemami oraz migracją
  • Znajomość UML, BPMN, Jira, Confluence
  • Oferujemy :

  • Wynagrodzenie na podstawie kontraktu B2B w zależności od poziomu doświadczenia : 600-760 PLN netto / MD
  • Przelew w wygodnej formie (bez split payment)
  • Krótki, 14 dniowy termin płatności faktury
  • Długoterminowa współpraca
  • Zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo)
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover.
  • Aplikuj