Sprzedawca sklepu mięsnego -Niemcy
Pośrednictwo pracy Magnat
Piła, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuję na zlecenie niemieckiego sklepu mięsnego z okolicy miasta Cottbus : Sprzedawczynię. Konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki : Miejsce pracy : okolice miasta Cottbus, Niemcy Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie Praca jest na stałe, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy, rzeźnika i producenta wyrobów mięsnych Praca na pełny etat od wtorku do soboty (godz.

13 : 00). Ok. 175 godzin miesięcznie. Główne zadania : Sprzedaż mięsa i przetworów mięsnych Obsługa kasy fiskalnej Utrzymanie porządku w miejscu pracy Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP Wymagania : Doświadczenie zawodowe w sklepie mięsnym lub spożywczym mile widziane, ale niekonieczne Umiejetność obsługi kasy fiskalnej Konieczna dobra a nawet bardzo dobra znajomość języka niemieckiego Własne auto na dojazd z mieszkania do pracy jest zalecane Zadbany wygląd, wysoka kultura osobista, sympatyczne i uprzejme podejście do klientów i współpracowników Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność Oferta dla kandydatów Umowa : niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne + 24 dni płatnego urlopu Stawka brutto : 9,20 euro / godz.

po roku pracy nastąpi podwyżka) Zarobek miesięczny netto ok.1200 do 1300 euro Zakwaterowanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę Bardzo proszę o przesłanie CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy kandydatki i stopnia znajomości j.

niemieckiego na podany adres mailowy Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych jest Pośrednictwo pracy Magnat (certyfikat 18547) ,z siedzibą w Pile przy ulicy Rynkowa 21 T ,64-920 Piła