Pracownik Obsługi Klienta - kasjer
PKN ORLEN S.A.
Mazowieckie, Warszawa , Radzymińska 283
‎20 godz. temu

Chcesz pracować na nowoczesnej stacji? Nie masz doświadczenia zawodowego? Interesuje Cię elastyczny czas pracy? Uważasz, że praca z ludźmi to przyjemność?

Chcesz połączyć pracę z nauką lub innymi obowiązkami? Chcesz w przyszłości samodzielnie zarządzać stacją paliw? Jeżeli na przynajmniej jedno z pytań odpowiedziałeś pozytywnie, skontaktuj się z Kierownikiem tej stacji.

Proponujemy :

 • elastyczne godziny pracy- zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o standardy PKN ORLEN- pracę na nowoczesnej stacji paliw- pakiet szkoleń na każdym etapie rozwoju- rabat na zakupy na stacjach ORLEN- specjalną ofertę telefonii komórkowej dla Ciebie i rodziny- przejrzystą ścieżkę awansu- dla najlepszych samodzielne zarządzanie stacją paliw Praca polega na : - obsłudze klienta przy kasie i w bistro- pozytywnym podejściu do klienta
 • komunikowaniu aktualnych promocji produktowych- dbaniu o czystość i porządek na terenie obiektu
 • Ważne :

  Pracodawcą Pracownika Obsługi Klienta jest Kierownik stacji posiadający własną działalność gospodarczą. Kierownik stacji paliw samodzielnie prowadzi rekrutację na stanowiska pracy na stacji. POWODZENIA!

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku