Programista Android
Verestro
Lublin, lubelskie, Polska
4 d. temu
source : Praca

Verestro SA (do niedawna pod nazwą uPaid Sp. z o.o.), z siedzibą główną w Warszawie, oddziałami w Lublinie, Częstochowie i Tarnowskich Górach oraz biurami regionalnymi w Sofii, Nowym Jorku i Sao Paulo, to fintech, który od 10 lat dostarcza rozwiązania płatnicze bankom, partnerom i instytucjom płatniczym na całym świecie.

Zatrudniamy już łącznie blisko 120 ekspertów na 3 kontynentach.

Verestro (Esperanto : true leader ) specjalizuje się w rozwijaniu, integracji i zarządzaniu API dla banków i partnerów fintech, np.

płatności NFC HCE, QR i person-to-person, rozwiązań lojalnościowych, czy kart wirtualnych i zarządzania kartami i wydatkami.

Rozwiązania spółki obecne są już na różnych kontynentach, a główne projekty prowadzone są na rynkach zagranicznych takich jak : Europa Środkowo-Wschodnia, Ameryka Południowa i Łacińska, Bliski Wschód, USA, Azja Południowo-Wschodnia.

W czerwcu 2020 Mastercard poinformował o inwestycji w spółkę fintech dołączając do grona współwłaścicieli Verestro. Inwestycja ta zapewnia firmie przewagę konkurencyjną, dostęp do nowych rynków i klientów oraz stabilność finansową.

OPIS STANOWISKA :

Będziesz odpowiedzialny za rozwój i tworzenie nowego oprogramowania w ramach projektów prowadzonych przez Verestro.

WYMAGANIA :

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na system Android poparte przykładami
  • Dobra znajomość języka Java
  • Dobra znajomość Android SDK
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Chęć upraszczania i automatyzacji codziennych zadań
  • Angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • Znajomość REST API
  • MILE WIDZIANE

  • Projekty na Google Play Store
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji wielomodułowych
  • Znajomość przynajmniej jednego systemu kontroli wersji (np. GIT)
  • Znajomość Kotlin
  • OFERUJEMY

  • udział w specjalistycznych szkoleniach
  • elastyczne godziny pracy, pracę zdalną
  • karta multisport, opieka medyczna
  • wyjazdy integracyjne góry, żagle, itp.
  • premie roczne
  • BYOD - dofinansowanie do sprzętu komputerowego
  • dofinansowanie do abonamentu miejskiej strefy parkowania
  • udział w interesujących projektach z zakresu IT, w tym projektach międzynarodowych
  • owocowe wtorki
  • chillroom z xBox'em
  • Zgłoś tę pracę