DevOps Engineer
KUBO
Katowice. PL
1 d. temu
source : Just Join IT

Dla naszego globalnego klienta dostarczającego rozwiązania dla produkcji, poszukujemy osoby na stanowisko Devops Engineer do współpracy przy budowie i optymalizacji środowiska deweloperskiego opartego o chmury, w zespole zajmującym się tworzeniem oprogramowania wspierającego zakłady przemysłowe i fabryki.

Zadania :

  • Kierowanie procesami CI / CD
  • Optymalizacja CI / CD, konteneryzacja, wirtualizacja
  • Wdrożenie infrastruktury jako kodu
  • Przygotowywanie środowiska developerskiego / testowego
  • Bliska współpraca z programistami oraz testerami
  • Wymagania :

  • 3+ lat doświadczenia w obszarze CI / CD
  • Doświadczenie w środowisku chmurowym AWS lub Azure
  • Doświadczenie z narzędziami devopsowymi - Jenkins, Chef, Artifactory, Maven, VMWare, Terraform, TeamCity, Gradle
  • Znajomość języków skryptowych Python lub Bash lub PowerShell
  • Znajomość systemu kontroli wersji - Git
  • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu testów automatycznych oprogramowania
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta na UoP
  • Praca w globalnej firmie, co idzie w parze z dużą możliwością rozwoju przy dużych projektach
  • Praca zdalna na czas pandemii później częściowy powrót do biura
  • Rozbudowany pakiet benefitów : budżety szkoleniowe, premie roczne, premie świąteczne, prywatna opieka lekarska, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie urlopu, dofinansowanie lunchu, pakiet kafeteryjny
  • Zgłoś tę pracę