ASYSTENT PROTETYKA SŁUCHU
MARMED
Jelenia Góra, Dolnośląskie
7 d. temu
source : Lento.pl

Opis oferty pracy : Marmed Centrum Słuchu sp. z o. o. Firma z ponad 20 - letnim doświadczeniem na rynku medycznym z branży rozwiązań dla osób niedosłyszących, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko : Asystent Protetyka Słuchu Miejsce pracy : JELENIA GÓRA Region : DOLNOŚLĄSKI Opis stanowiska : kompleksowa i profesjonalna obsługa pacjentów z problemami niedosłuchu budowanie i utrzymywanie długookresowych relacji z pacjentami prezentacja i sprzedaż produktów firmy dbałość o ład i porządek w punkcie obsługi pacjenta udział w akcjach promocyjnych i reklamowych Wymagania : min.

roczne doświadczenie w sprzedaży dobra znajomość obsługi komputera otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą przyjazny stosunek do ludzi, zwłaszcza starszych umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi, zwłaszcza słuchowo dyspozycyjność i chęć do pracy czynne prawo jazdy kat.

B chęć nauki zawodu protetyka słuchu mile widziana umiejętność wykonywania badań audiometrycznych Oferujemy : motywacyjny system wynagrodzeń stałą pensję i premię uzależnioną od wyników sprzedaży samochód służbowy oraz wszelkie narzędzia potrzebne do pracy możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej, nowoczesnej firmie udział w szkoleniach podwyższających kwalifikacje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy z profesjonalnym zespołem Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem Portalu.

W tytule prosimy wpisać PRACA / NAZWA MIASTA / APS. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji Na podstawie art.

7 ust. 1 RODO (rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z 27.04.2016 r.) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.

Urz. UE L 119, s. 1) oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest MARMED CENTRUM SŁUCHU sp.

z o. o.. ul. Batorego 4 / 6, 31-135 Kraków, KRS 000 - pokaż numer telefonu - 0, NIP 676 - pokaż numer telefonu - 7, REGON 362 -

pokaż numer telefonu - moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji MARMED CENTRUM SŁUCHU sp. z o.

o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. ...........................................

 • data i podpis kandydata do pracy)
 • Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku