Praca w Holandii od zaraz!
Axidus
Łódź, Łódzkie
3 d. temu
source : Lento.pl

Agencja pośrednictwa pracy Axidus International Sp. z o.o. (certyfikat nr 8517) dla swojego holenderskiego klienta prowadzi rekrutację pracowników na stanowisko : PRACOWNIK PRODUKCJI pakowanie, sortowanie, kontrola jakości towarów spożywczych (m.

in. owoców i warzyw); praca głównie na linii produkcyjnej w wyznaczonych przez pracodawcę halach i magazynach. PRACOWNIK OGRODNICTWA zbiór, pielęgnacja i segregacja pomidorów w szklarni.

Miejsce pracy : Holandia południowo-zachodnia (Haga-Rotterdam) Nie wymagamy doświadczenia Oferujemy : - legalne zatrudnienie w Holandii dostępne od zaraz -

stawki od 9,44 € do 11,47 € / h podstawa plus dodatki zmianowe i za nadgodziny (do 150% stawiki podstawowej) - dużo godzin pracy -

zorganizowany transport z Polski do Holandii - wypłaty w systemie tygodniowym - umowa podpisywana przed wyjazdem zakwaterowanie z Internetem, ubezpieczenie i transport do pracy -

wspólne zakwaterowanie dla par i znajomych Wymagamy : - motywacji do pracy - dyspozycyjności na minimum 12 tygodni Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami! Użyj przycisku "APLIKUJ" i wypełnij krótki formularz. Skontaktujemy się! Wszelkich informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie w dni robocze od 9 : 00 do 18 : 00 tel.

774028070 lub 774028071 KRAZ 8517

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku