Administrator Rozwiązań Atlassian
Sii Polska
Warszawa, Poland
1 d. temu
source : Bulldogjob

Technologie i umiejętności :

Atlassian, JIRA, Confluence

Praca zdalna : Twoje zadania :

Twoje zadania :

  • Rozwijanie dedykowanych rozwiązań opartych o platformę Atlassian
  • Konfiguracja Jira, Confluence oraz innych narzędzi, zgodnie z wymaganiami klientów
  • Ocena wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych pod kątem ich realizowalności
  • Bezpośredni kontakt z klientami Sii
  • Współtworzenie zespołu zajmującego się produktami w ramach partnerstwa z Atlassian
  • Udział w procesie ofertowania rozwiązań dla klientów Sii, merytoryczne wsparcie na etapie presales
  • Certyfikacja ze znajomości produktów Atlassian
  • Opis projektu :

    Jako Atlassian Gold Solution Partner kompleksowo wspieramy naszych Klientów w ramach wdrożeń produktów Platformy Atlassian implementując procesy biznesowe oraz ich automatyzacje, utrzymania i optymalizacji narzędzi Atlassian, realizacji szkoleń oraz dostarczania licencji.

    Realizujemy projekty oparte zarówno o wersje on-premise jak i cloud. Pracujemy głównie z narzędziami Jira Software, Confluence, Atlassian Access, Bamboo, Bitbucket, Crucible, Fisheye, pozostałymi z portfolio Atlassian, jak również z wiodącymi dodatkami jak BigPicture, Tempo czy Zephyr od SmartBear.