Koordynator projektów muzycznych
Fundacja Głos Młodych
Polska
‎12 godz. temu

Obowiązki :

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z instytucjami kulturalnymi tj : filharmonie, domy kultury, stowarzyszenia i organizacje muzyczne
  • promocja podopiecznych Fundacji
  • pozyskiwanie środków na promocję artystów
  • promocja artystów (strona internetowa, materiały reklamowe)
  • współpraca z mediami
  • negocjowanie umów
  • współudział w organizacji koncertów
  • opracowywanie raportów z działalności na każde żądanie Zarządu lub Rady Fundacji
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe (lub 4-5 rok studiów), preferowane kierunki : zarządzanie i marketing, ekonomia
  • doświadczenia w promocji artystów oraz znajomości branży muzycznej
  • doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i realizacji projektów
  • doświadczenie w negocjacjach i kontaktach biznesowych
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego (bardzo dobra w mowie i piśmie)
  • Mile widziane :

  • doświadczenie w pracy w organizacjach non-profit
  • doświadczenie w organizowaniu koncertów
  • Oferujemy :

  • pracę o charakterze wolontariatu z możliwością wynagradzania finansowego za udział w projektach
  • umowa o dzieło, kontrakt menedżerski)

  • możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Zgłoś tę pracę