Business Development Specialist
Craftware
Warszawa, PL
3 d. temu
source : RocketJobs

Ty i Twój plan :

  • Generuj nowe szanse sprzedażowe, opracowując taktyki marketingowe i sprzedażowe poprzez wielokanałowe programy napędzające popyt na rozwiązania oferowane przez Craftware;
  • Edukuj potencjalne grupy kontrahentów, otwierając przed nimi świat możliwości, dzięki sile platformy Salesforce, Veeva i UiPath, wprowadzając ich w nową erę cyfrową, która kończy mroczne czasy Excela, papieru i ołówka!;
  • Wykorzystaj cenne umiejętności dotarcia, poznania i pozyskiwania przyszłych grup odbiorców w średnich i dużych firmach za granicą i w Polsce w tym ich problemy, oczekiwania i sposób, w jaki kupują;
  • Użyj wskaźników i spostrzeżeń, aby profilować i kierować komunikację na docelowych klientów i osoby kontaktowe;
  • Osadzaj swoją uwagę na kluczowych kontrahentach, którzy wykazują największy potencjał sprzedażowy, realnie określając czego dokładnie potrzebują, wykorzystując zaufanie do marki Craftware.
  • Czym się będziesz zajmował :

  • Identyfikacją, budowaniem target grup i generowaniem nowych możliwości biznesowych dla organizacji;
  • Prowadzeniem pierwszych rozmów odkrywających potrzebę klientów oraz dostosowaniem propozycji wartości oferowanej przez Craftware;
  • Kwalifikowaniem leadów wg ustalonych kryteriów i wspieraniem zespołu sprzedaży i presales w dalszym kontakcie z klientami;
  • Przeprowadzaniem standardowych demonstracji rozwiązań opartych o platformę Salesforce i UiPath;
  • Zwiększeniem efektywności i wysoką personalizacją sprzedaży dzięki technikom ABM ( account based marketing ), usprawniając i ułatwiając etap finalizacji transakcji;
  • Tworzeniem i wdrażaniem atrakcyjnych programów ABM, które z powodzeniem angażują klientów docelowych, skutecznie przeprowadzając ich przez podróż kupującego w celu zwiększenia sprzedaży i przychodów;
  • Kreowaniem, w oparciu o dane, spersonalizowanej treści i dobieraniem kanałów dotarcia, które skutecznie angażują kluczowe osoby kontaktowe u przyszłych i obecnych klientów;
  • Współpracą z Działem Sprzedaży i Marketingu przy tworzeniu strategii ABM oraz innych dostosowanych do celów firmy w oparciu o ustalone wcześniej listy klientów docelowych na zdefiniowanym terytorium;
  • Współpracą z Działem Marketingu, rozwijając nowe rynki i zaangażowanie kluczowych klientów;
  • Śledzeniem postępów i monitorowaniem wyników wielokanałowych kampanii oraz szacowaniem ich wpływu na końcowy sukces sprzedażowy;
  • Analizowaniem i definiowaniem potrzeb budżetowych ABM oraz opracowywaniem sposobów pracy w ramach budżetu;
  • Udziałem w wydarzeniach marketingowych, konferencjach, webinarach oraz wspieraniem ich organizacji.
  • A co otrzymasz w zamian :

  • Realny wpływ na dalszy rozwój jednej z czołowych firm IT w Polsce;
  • Samodzielność i autonomię, zamiast kontroli i braku zaufania, jednocześnie przy pełnym wsparciu Managera i całego zespołu;
  • Budżet szkoleniowy, aby przyśpieszyć swój samorozwój.
  • Czego potrzebujesz, aby realizować powierzone zadania :

  • Głowy pełnej pomysłów, odwagi, skrupulatności, odpowiedzialności i profesjonalnego podejścia;
  • Znajomości branży IT / software (w szczególności systemów CRM oraz pokrewnych najlepiej rozwiązań chmurowych);
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2 / C1);
  • Chęci rozwoju, ambicji, analitycznej postawy i silnego nastawienia do śledzenia i raportowania wskaźników skuteczności kampanii;
  • Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych i zarządzania projektami;
  • Umiejętności pracy w wielu wątkach, pod presją czasu, w dynamicznym środowisku;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu pozyskiwaniu klientów, bezpośrednim do nich dotarciem będzie dodatkowym atutem.
  • Nice to have :

  • Doświadczenie we współpracy z różnymi zespołami sprzedaży, marketingu i kierownictwem w opracowywaniu procesów marketingowych, strategii i wymagań dotyczących treści;
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B lub marketingu B2B;
  • Co możemy Ci zaoferować :

  • Zwrot kosztów za zdane certyfikaty
  • Różne formy zatrudnienia
  • Świetną atmosferę pracy
  • Lekcje angielskiego
  • Wsparcie psychologiczne w ramach internetowej poradni
  • Kartę Multisport
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Biblioteczkę do Twojej dyspozycji w naszych biurach
  • Owoce we wtorki
  • Swobodny dress code
  • Informujemy, że administratorem danych jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wołoska 22 (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobow...more