Sales Promotion Manager
HAYS Sales amp Marketing
Poznań, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Sales Promotion Manager Poznań NR REF. : 1127588 Dla naszego Klienta, światowego lidera w branży pokryć podłogowych, poszukujemy Kandydata na stanowisko Sales Promotion Managera.

Do codziennych obowiązkówna tym stanowisku należeć będzie profesjonalna obsługa bieżących klientów i pozyskiwanie nowych kontrahentów.

Wśród innych zadań można wymienić promowanie produktów, monitorowanie rynku inwestycji, współpracę z architektami, a także przygotowanie ofert produktowych oraz prowadzenie negocjacji.

Idealny Kandydatposiada minimum 2 lata doświadczenia w branży pokryć podłogowych lub wyposażenia wnętrz i jest obeznany z rynkiem.

Dodatkowo jest gotowy do pracy w terenie i w systemie home office. Mile widziana będzie komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Co zyskujesz?Klient oferuje wynagrodzenie zasadnicze oraz bonus miesięczny, a dodatkowo m.in. pakiet Luxmed oraz kartę Multisport.

Klient zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy (laptop+telefon+samochód). Co powinieneś zrobić?Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij "Aplikuj" i prześlij nam swoje aktualne CV!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku