Senior Performance Marketing Specialist
Reflect Group
Poznań, PL
5 d. temu
source : RocketJobs

Reflect Group to firma zrzeszająca spółki skoncentrowane wokół branży reklamowej - odzież i gadżety reklamowe oraz poligrafia.

Działamy na rynku od 15 lat i wciąż poszerzamy naszą ofertę oraz zespół - obecnie to ok 80 pracowników. Charakteryzuje nas duża dynamika działania, rodzinna atmosfera i ciągła chęć rozwoju.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Coordinating / Senior Performance Marketing Specialist Zakres obowiązków :

  • bieżące monitorowanie wszystkich kampanii performance (Google Ads, Facebook Ads, LinkedIn Ads),
  • analizowanie raportów, aktualnych wyników i zebranych danych w celu podejmowania działań optymalizacyjnych,
  • współpraca z agencjami SEO w celu monitorowania i optymalizacji działań,
  • koordynowanie pozostałych działań marketingowych (content, e-mail marketing, marketing automation) w celu budowania spójnej strategii,
  • poszukiwanie i testowanie nowych źródeł płatnego ruchu reklamowego w oparciu o analizę grup docelowych,
  • analizowanie danych w Google Analytics pod kątem skuteczności prowadzonych kampanii oraz analizowanie ruchu na stronie pod kątem konwersji,
  • współpraca ze specjalistami w zespole oraz firmami outsourcingowymi,
  • tworzenie raportów matrycowych oraz praca z konkretnymi KPI.
  • Wymagania :

  • minimum 5 letnie doświadczenie w SEM, w tym doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (warunek konieczny),
  • doskonała znajomość Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads oraz podstawowa LinkedIn Ads, w tym również umiejętność ustawiania kampanii (działania operacyjne nie będą należeć do Twoich zadań, ale musisz znać narzędzia, by móc analizować ich efektywność),
  • bardzo dobra znajomość branży e-commerce,
  • orientowanie się w trendach, aktualizacjach i świecie SEO.
  • Oferujemy :

  • stanowisko dające duże pole możliwości - swobodę działania, kreowania i testowania nowych rozwiązań, a także realny wpływ na strategię marketingową firmy,
  • możliwość współpracy z najlepszymi, m.in. Mariusz i Karolina Łodygo, Łukasz Chwiszczuk, Karol Dziedzic i wiele innych,
  • pracę stacjonarną z możliwością pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu,
  • szkolenia specjalistyczne oraz możliwość uczestnictwa w konferencjach i targach branżowych,
  • a ponadto :

  • dostęp do karty Multisport dla pracownika i rodziny,
  • rabaty pracownicze na nasze produkty i usługi,
  • wyjścia integracyjne,
  • przyjazną atmosferę, o którą dbamy rozlosowując bilety do kina, świętując urodziny pracowników, obchodząc nietypowe święta np.
  • Dzień Kawy, Dzień Pizzy oraz włączając się w akcje tj. Szlachetna Paczka.

    Zapraszamy do aplikowania!Informujemy, że administratorem danych jest Reflect Group z siedzibą w Poznaniu, ul. Naramowicka 266C (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe ...more