Kontroler jakości w przemyśle farmaceutycznym
I.K.Hofmann GmbH
Lublin, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Firma I.K. Hofmann Sp. z o.o. założona w 1985 roku przez Ingrid Hofmann należy do pięciu największych agencji pośrednictwa pracy w Niemczech.

W 90-ciu oddziałach firma zatrudnia ponad 10.000 pracowników.Firma posiada siedziby i spółki w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Słowacji, Czechach, Stanach Zjednoczonych i we Włoszech.

Grupa zatrudnia łącznie około 16.000 osób. Liczne wyróżnienia, takie jak Najlepszy Pracodawca w Niemczech, Top Service, Praca i Rodzina oraz Nagroda Ludwiga Erharda potwierdzają wysoką jakość firmy na rynku międzynarodowym jako pracodawca i jako agencja pośrednictwa pracy.

Dla wiodącego producenta szczepionek w płynie z branży farmaceutycznej i chemicznej poszukujemy kontrolerów (m / k / d) jakości.

Miejsce pracy : 06861 Dessau-Roßlau OT RodlebenOpis stanowiska : 1. wizualna kontrola w pomieszczeniu czystym produktów farmaceutycznych takich jak ampułki, zastrzyki, fiolki 2.

Obsługa półautomatów i automatów do kontroli jakości 3. Prowadzenie dokumentacji wg. wytycznych zawartych w GMP-Good Manufacturing Practices 4.

Praca w systemie zmianowymOczekiwania : 1. Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się i prowadzenie dokumetacji 2.

Gotowość do pracy w systemie zmianowym 3. Gotowość do nauki 4. Mile widziane osoby początkująceOferujemy : 1. Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony 2.

Bezpieczne i stabilne zatrudnienie 3. Atrakcyjne, rosnące wynagrodzenie 4. Indiwidualne wsparcie i doradztwo przez cały okres trwania umowy 5.

Dodatek urlopowy i świąteczny według taryfy BAP-DGB 6. Wyposażenie w środki ochrony osobistej wymagane w miejscu pracy 7.

Oferujemy pomoc w znalezieniu zakwaterowaniaW razie pytań dot. szczegółów zatrudnienia, warunków pracy i płacy zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Mówimy również po polsku.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku