Internet tv / lokalna gazeta - praca dla ambitnych
Desantes sp. z o.o.
Nowe Miasto nad Pilicą, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy młodych, przebojowych, ambitnych osób do pracy w charakterze dziennikarzy i reporterów regionalnej telewizji internetowej oraz jej odpowiednika w formie regionalnej gazety.

Szukamy osób, które chcą zarówno występować z mikrofonem przed kamerą, ale też osób, które będą pisały posty, artykuły, reportaże czy montowały materiały wideo do internetu.

W ramach przygotowania do pracy oferujemy dla najlepszych możliwość szkoleń / stażu pod okiem dziennikarzy ogólnopolskich mediów.

Oferujemy pracę na pełen etat, część etatu lub umowę zlecenie / o dzieło. Zapewniamy możliwość pogodzenia współpracy z naszą firmą z nauką w szkole średniej / wyższej lub innymi zajęciami.

Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV ze zdjęciem drogą elektroniczną / e-mail / . Odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku