PRACA ZDALNA - Młodszy Księgowy AP/PTP z j.niemieckim
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Warszawa, PL
4 d. temu
source : FACHPRACA

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

PRACA ZDALNA - Młodszy Księgowy AP / PTP z j.niemieckim

Miejsce pracy : Warszawa

Zakres obowiązków :

  • Procesowanie i księgowanie transakcji,
  • Weryfikowanie poprawności danych w systemie księgowym,
  • Kontakt z klientami w przypadku brakujących lub niejasnych płatności,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami,
  • Oczekiwania wobec kandydatów :

  • Pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości - mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego (B2),
  • Doskonała organizacja pracy własnej,
  • Znajomość programu SAP będzie atutem
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
  • Nasz Klient oferuje :

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych oraz możliwość pracy ZDALNEJ
  • Aplikuj