operator maszyn
Randstad
Pawłowiczki, Opolskie
4 d. temu

job description

Firma będąca liderem na rynku produkcji podłoża pod uprawę pieczarek poszukuje kandydatów na stanowisko operator maszyn .

oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwość awansu
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • premie absencyjne oraz wskaźnikowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • ubezpieczenie grupowe (Ergo Hestia)
  • bonusy na święta, paczki dla dzieci
  • pracę w systemie 3 zmianowym i 4 brygadowym (miesięczny grafik, modyfikowany co piątek)
  • zadania

  • obsługa linii produkcyjnej
  • kontrola pracy maszyn
  • przestrzeganie przepisów BHP
  • dbanie o czystość produkcji oraz maszyn
  • oczekujemy

  • motywacji do pracy w systemie 3 zmianowym oraz 4 brygadowym
  • doświadczenie przy pracy na produkcji / obsłudze maszyn mile widziane
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych