Automatyk
Inne
Szczecinek
‎4 godz. temu
source : Recrute

Opis stanowiska Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości płyt, produktów drewnopochodnych i komponentów do ich produkcji.

Nasza grupa to ponad 40 zakładów na całym świecie. Ciągle się rozwijamy i poszukujemy do naszego zespołu osób, które mają ambicje dla tak prężnie działającej organizacji.

Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić Twoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Automatyk

Miejsce pracy : Szczecinek

Zadania :

  • utrzymanie ruchu urządzeń i maszyn elektrycznych na wydziałach produkcyjnych,
  • codzienna kontrola urządzeń kontrolno- pomiarowych oraz sporządzanie raportów,
  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania.
  • Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne o profilu elektrycznym / automatycznym,
  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • umiejętność analizy schematów elektrycznych,
  • doświadczenie w usuwaniu bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz przyczyn ich powstawania,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziana, znajomość sterowników Siemens S5 i S7, umiejętność parametryzacji falowników firmy SEW i Siemens, znajomość systemów SCADA, uprawnienia SEP do 1kV w zakresie eksploatacji.
  • Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanych standardach pracy,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.
  • Zgłoś tę pracę