Biuro Rachunkowe VERSUS zatrudni: Księgową
Biuro Rachunkowe VERSUS
Kraków, Małopolskie
7 d. temu
source : Lento.pl

Biuro Rachunkowe VERSUS obecnie poszukuje pracownika na stanowisko : KSIĘGOWEJ Miejsce pracy : Kraków, Polska WYMAGANIA :

  • znajomość programu CDN OPTIMA i programu PŁATNIK,
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakiet Office,
  • dokładność, terminowość, oraz rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole. ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
  • prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,
  • prowadzenie rejestrów sprzedaży i zakupów VAT,
  • sporządzanie list płac,
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
  • księgowanie dokumentów. OFERUJEMY :
  • pracę na podstawie umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego. Prosimy o podanie oczekiwań finansowych. Prosimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.
  • 08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych