Production / Industry Engineer
W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o.
Torunia, kujawsko-pomorskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

W.A.S. Wietmarscher Polska Sp. z o.o. - międzynarodowy producent pojazdów specjalnych z siedzibą w Lubiczu k / Torunia w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje obecnie Kandydata :

Oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Preferowane kierunki wykształcenia : Mechaniczne, Mechanika i budowa maszyn, Inżynieria materiałowa lub Inżynieria procesowa
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku : min 3 lata
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze Lean Manufacturing
  • Mile widziana znajomość programów komputerowych wspomagających projektowanie 2D i 3D (AutoCAD, Solid Works, Inventor)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności pracy w zespole i utrzymania relacji na różnych poziomach struktury organizacyjnej
  • Zadania

  • Optymalizacja i nadzór nad procesami produkcyjnymi przy współpracy z innymi działami
  • Przygotowanie instrukcji stanowiskowych, dokumentacji technicznej oraz przeprowadzanie szkoleń pracowników z procesów technologicznych
  • Wdrażanie nowych projektów i procesów
  • Ciągłe doskonalenie obszaru produkcji
  • Nadzór oraz uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem produkcyjnym
  • Przygotowanie raportów i analiz produkcyjnych
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premię roczną i bonus świąteczny
  • Wprowadzenie i szkolenie umożliwiające wykonywanie zadań
  • Przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy wiedzą oraz doświadczeniem
  • Szkolenia w kraju i zagranicą w celu rozwoju kompetencji
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • Zgłoś tę pracę