Ekskluzywny lokal na Placu Nowym zatrudni kelnerki
Asia
Kraków, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy kelnerów i kelnerek do ekskluzywnego lokalu na krakowskim Kazimierzu! Jeśli dobrze odnajdujesz się w imprezowych klimatach to ta praca będzie dla Ciebie idealna! : ) Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy : ) CO OFERUJEMY?

 • wysokie zarobki (średnio 1000-1500 zł tygodniowo, ale można nawet i więcej - wystarczą chęci i zapał! : )) - elastyczny grafik ustalany z tygodnia na tydzień -
 • wypłaty w każdym tygodniu (koniec z czekaniem na gotówkę do 10-tego) CZEGO OCZEKUJEMY? - zaangażowania - komunikatywnego j.

  angielskiego - książeczki sanepidowskiej (jeśli nie masz, to nic! wyrobisz w pierwszych 2 tygodniach pracy : )) - minimalnie 3 dni w tygodniu -

  daru przekonywania : )) JAKA UMOWA? Koniec z pracą na czarno! U nas każdy bez wyjątku posiada umowę zlecenie / o dzieło.

  TO OD KIEDY U NAS ZACZYNASZ? )

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku