Położna / Położnik
Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie
Wołomin, mazowieckie, Polska
2 d. temu
source : Pracuj.pl

Położna / Położnik

Miejsce pracy : Wołomin

Twój zakres obowiązków

 • udzielanie świadczeń zdrowotnych w oddziałach Szpitala lub w Poradniach Specjalistycznych,
 • praca wg harmonogramu pracy
 • Nasze wymagania

 • posiadanie prawa wykonywania zawodu,
 • mile widziane doświadczenie zawodowe, dodatkowe kwalifikacje
 • To oferujemy

 • możliwość rozwoju zawodowego- dopłata do kursów specjalistycznych / kwalifikacyjnych, studiów licencjackich, magisterskich, specjalizacji,
 • wsparcie zespołu i kadry zarządzającej
 • dobra organizacja pracy.
 • O nas

  W Szpitalu są udzielane całodobowe świadczenia zdrowotne, praca dotyczy oddziału położniczo-położniczego, traktu porodowego, przychodni specjalistycznej

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Szpitala Matki Bożej Nieustającej Pomocy z siedzibą w : Wołominie 05-200, ul.

  Gdyńska 1 / 3(Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : kadry szpitalwolomin.pl Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę : Zgadzam się na przetwarzanie przez Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy z siedzibą w Wołominie 05-200, ul.

  Gdyńska 1 / 3(Pracodawca) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Pracodawcę.

  W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail kadry szpitalwolomin.pl, na który kandydat może napisać, że cofa zgodę Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl).Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne.Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : podaj okres, przez jaki przetwarzasz dane kandydatów dla celów rekrutacji wskazanej w ogłoszeniu Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez okres : 60 dniNie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG).

  W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : kadry szpitalwolomin.pl

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku