Elektryk/elektromonter
Grupa Azoty Police Serwis Sp. z o.o.
Police, zachodniopomorskie
3 d. temu
source : Praca.pl

Zakres obowiązków : zapewnienie ciągłości procesu produkcji, poprzez serwis, diagnostyka urządzeń elektrycznych i AKPiA, usuwanie usterek z branży elektrycznej, udział w pracach modernizacyjnych i inwestycyjnych na instalacjach produkcyjnych, wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń, uczestnictwo przy doborze , instalowaniu i uruchamianiu nowych urządzeń elektrycznych.

Type of contract : Umowa o pracę na okres próbny Temporary work offered by the agency : NO Working hours : 1 Shift : jedna zmiana Number of working hours per week : 40 Number of hours working hours per month : 160 The date of the beginning : 04.

05.2020 Wynagrodzenie brutto : od 3 000 PLN pracodawca oferuje bogaty pakiet socjalny, pakiet usług medycznych, pracowniczy program emerytalny finansowany Remuneration system : Czasowy ze stawką miesięczną Profession : elektromonter (elektryk) zakładowy Type of offer : Providing nutrition : NO Providing accommodation : NO The possibility of immediate employment : NO The employer pays the cost of travel to Poland : NO

Necessary requirements

Education :

  • zasadnicze zawodowe, brak
  • Language proficiency : Profession :

  • Elektromonter (elektryk) zakładowy
  • Work experience in profession : Skills and permissions :

  • umiejętność analitycznego i innowacyjnego myślenia oraz szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Work experience : Other requirements :

    Desired requirements

    Education : Language proficiency : Profession : Work experience in profession : Skills and permissions :

  • posiadanie aktualnych uprwanień do pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych

    Other requirements

    Education : Language proficiency : Profession : Work experience in profession : Skills and permissions : Work experience : Other requirements :

  • doświadczenie na ww stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Zgłoś tę pracę