Spawacz - ślusarz
Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o.
Wałbrzych, dolnośląskie, Polska
6 d. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Wałbrzych

Twój zakres obowiązków

  • Naprawa uszkodzonych narzędzi,
  • Naprawa innych elementów wyposażenia produkcyjnego,
  • Budowa nowych narzędzi,
  • Wykonywanie zleconych zadań związanych z pracami ślusarskimi / spawalniczymi
  • Nasze wymagania

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze spawanie metodą TIG, MIG
  • Spawanie metodą TIG cienkich elementów (ścianka 0,5 1,5 mm)
  • Spawanie metodą MIG
  • Biegłość w posługiwaniu elektronarzędziami (szlifierka kątowa, wkrętarka, wiertarka, szlifierki trzpieniowe)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Wysoko rozwinięte zdolności manualne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • To oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie
  • bogaty pakiet benefitów (dofinansowane posiłki,
  • prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym,
  • świadczenia socjalne, karta multisport)
  • dodatkowe przerwy w pracy
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o.

    Tristone Flowtech Poland sp. z o.o. Od 1998 roku producent węży na bazie polimeru używanych do systemów chłodzenia w samochodach osobowych, ciężarowych i innych urządzeniach przemysłowych.