Proste prace magazynowe - zatrudnienie od zaraz
FallWork
LUBOŃ, Polska
11 d. temu

Zakres obowiązków : *Lokowanie towaru zgodnie ze wskazaniem systemu magazynowego

  • Prace załadunkowo-rozładunkowe
  • Dbałość o porządek i czystość w magazynie
  • Kompletowanie zamówień do wysyłki
  • Przyjmowanie i wydawanie towarów
  • Dbanie o prawidłowy obrót towaru w magazynie
  • Kontrola stanów magazynowych Wymagania : *Dyspozycyjności, praca w godz. 12-20
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dokładności i sumienności
  • Gotowości do pracy OD ZARAZ
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków Oferujemy : *Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 19zł / h
  • Stabilne zatrudnienie
  • Stałą pracę z możliwością rozwoju
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie notowanej na GPW
  • Zainteresowanych ofertą pracy zachęcamy do aplikowania za pośrednictwem portalu lub osobiście biurze przy ul. Towarowej 35, V piętro lub telefonicznie 790-790-446.

    Miejsce pracy : KOMORNIKI UL. WIŚNIOWA

    Step 2
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych