Ochrona w banku - Bochnia
HR for Business
Bochnia, Małopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy osoby do objęcia stanowiska : Wartownika - pracownika ochrony. Miejsce pracy : budynek banku, Bochnia. Zakres obowiązków : kontrola ruchu osobowego, obsługa monitoringu.

Wymagania : kurs na kwalifikowanego pracownika ochrony, pozwolenie na broń, opanowanie, kultura osobista. W zamian oferujemy : stabilne, długoterminowe zatrudnienie, praca według grafiku od poniedziałku do piątku w godzinach 7-19.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego, kontakt możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 pod nr : 727-003-242.

W godz. : 16-21 kontakt z infolinią : 71-711-01-44. Zapraszam również do zgłaszania się drogą elektroniczną, wtedy do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp.

z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć." Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest HR for Business Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-111), ul. Ślężna 118.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku