Administrator procesów technicznych (help desk) - wymagany język niemiecki
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Rzeszów, podkarpackie, Polska
6 d. temu

Dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy obecnie utalentowanych osób ze znajomością języków obcych, gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Rzeszów

Obowiązki na stanowisku :

  • Świadczenie usług z zakresu IT na rzecz klienta międzynarodowego
  • Odbieranie zgłoszeń od klientów biznesowych
  • Świadczenie pomocy technicznej (zakres IT)
  • Obsługa komunikatory
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami firmy
  • Podejmowanie działań mających na celu zlikwidowanie usterki, zlikwidowanie problemów technicznych
  • Analiza danych i tworzenie raportów dla klienta biznesowego
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Zapewnienie poufności i ochrony danych osobowych
  • Pracodawca oczekuje :

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • minimalny wymagany poziom B2 / C1
  • ważne, aby kandydat na to stanowisko, znał oba języki
  • doświadczenia w obsłudze klienta, obsłudze komunikatorów internetowych,
  • Wsparcie techniczne itp.
  • Zainteresowanie branżą IT
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
  • Chęć rozwoju zawodowego w kierunku branży technicznej
  • zainteresowanie branżą
  • Pracodawca oferuje :

  • Pracę z placówce firmy (hybrydowej lub stacjonarnej) : Kraków
  • Praca na cały etat, w standardowych godzinach pracy biura
  • Umowa o pracę (na cały okres
  • zatrudnienia - bez umów o dzieło, bez umów zlecenia)

  • Jasną ścieżkę kariery zawodowej i możliwość awansów w strukturach firmy
  • Szkolenia stanowiskowe i językowe (uzyskanie dofinansowania)
  • Wyposażenie firmy
  • Benefity (multisport, prywatna opieka medyczna, platforma mybenefit i inne)
  • Aplikuj