Specjalista ds. sprzedaży
BIMobject
Gliwice, Śląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

BIMobject jest światowym liderem w zakresie technologii BIM. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem specjalistów, oferujących innowacyjne rozwiązania na potrzeby branży budowlanej i architektury.

Ściśle współpracujemy z naszymi klientami w celu dostarczenia wysokiej jakości cyfrowych modeli produktów. BIMobject nieprzerwanie dąży do rozwoju nowoczesnych narzędzi IT, aby zoptymalizować proces tworzenia, przekształcania i publikowania obiektów BIM oraz umożliwić producentom bezpośredni kontakt z użytkownikami systemów BIM / CAD.

Firma BIMobject Poland jest oddziałem międzynarodowej spółki z siedzibą główną w Malmö. Nadajemy tempo branży budowlanej i nieustannie dzielimy się nowatorskimi pomysłami, równocześnie dbając o przyjazną atmosferę w pracy.

Szukamy utalentowanych, energicznych i zmotywowanych osób gotowych dołączyć do naszego zespołu. Zakres obowiązków : Sprzedaż bezpośrednia skierowana do producentów branży budowlanej Realizacja strategii i planu sprzedaży polskiego zespołu Aktywne prowadzenie działań sprzedażowych i wyszukiwanie sposobów dotarcia do nowych klientów oraz efektywne dążenie do finalizacji umów sprzedażowych Utrzymywanie relacji z klientami i partnerami biznesowymi przy użyciu dedykowanego systemu Salesforce Kompleksowe przygotowywanie prezentacji i ofert po spotkaniach handlowych Współpraca z naszymi ekspertami oraz project managerami, w celu dostarczania wysokiej jakości projektów i rozwiązań Budowanie i promocja marki oraz wizerunku firmy Udział w konferencjach i eventach branżowych Raportowanie do naszej centrali w Szwecji bieżących wyników pracy Inspirowanie i motywowanie reszty zespołu Wymagania : Doświadczenie w sektorze sprzedaży z zakresu IT, oprogramowania lub w sprzedaży produktów bądź usług obejmujących projektowanie architektoniczne / konstrukcyjne / budownictwo Ambicja i silna motywacja wewnętrzna do pozyskiwania nowych klientów Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji oraz otwierania i budowania dobrych relacji Umiejętność słuchania i reagowania na potrzeby klientów oraz nienaganna komunikacja Dobra organizacja pracy i duża samodzielność w działaniu Energiczność, skuteczność i zaangażowanie w realizację celu Znajomość i / lub zainteresowanie nowymi technologiami Wiedza z zakresu oprogramowania CAD / BIM jako dodatkowy atut Prawo jazdy kat.

B Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację Oferujemy : Wygodną lokalizację i nowoczesne biuro : nasze biuro z dedykowaną strefą relaksu znajduje się w centrum Gliwic, tuż obok głównych węzłów komunikacji miejskiej i w niedalekiej odległości od rynku, Zespół : jesteśmy zgraną paczką, lubimy siebie nawzajem, dlatego wspólnie spędzamy czas w pracy oraz po godzinach.

Bierzemy udział w we wspólnych zajęciach sportowych, razem jadamy posiłki oraz rozgrywamy zacięte mecze w piłkarzyki. Benefity pozapłacowe : Karty sportowe Ok System, Ubezpieczenie grupowe, Wspólne darmowe posiłki (poniedziałkowe śniadania i czwartkowe obiady), Wydarzenia integracyjne, Bezpłatne zajęcia językowe, Wyjazdy na konferencje i udział w targach branżowych.

Rozwój zawodowy : stale poszukujemy nowych rozwiązań i inwestujemy w szkolenia naszych specjalistów. Wyróżnia nas dynamika działania oraz chęć do dzielenia się wiedzą.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku