Producent poszukuje Regionalnego Przedstawiciela Handlowego
Art-Chem
Kielce, Świętokrzyskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Producent chemii gospodarczej i profesjonalnej do sprzątania poszukuje konkretnego Przedstawiciela Handlowego. Produkty nasze są sprawdzonej wysokiej jakości do zaoferowania w bardzo przystępnych cenach dla klienta hurtowego jak i końcowego.

Czas pracy - nienormowany, najbardziej liczy się efekt, szybkość działania, rzetelność, uczciwość i szczere chęci. Wynagrodzenie prowizyjne na okresie próbnym do 2 m-

cy z ustaleniem minimalnego obrotu handlowego (do uzgodnienia, kwota naprawdę jest niska) Po okresie próbnym jeżeli ustalony obrót zostanie wykonany, proponujemy dalszą stałą współpracę + podstawa + prowizja, dodatkowo wyrównanie podstawy za okres próbny oraz narzędzia pomocne przy wykonywania pracy na stanowisku handlowca.

Za konkretne wyniki pracy, oferujemy konkretne wynagrodzenie. Mile widziane osoby dla których wyzwania nie są przeszkodą oraz poszukujące możliwości dodatkowej pracy.

Zainteresowane osoby proszę o składanie swoich poprzez poniższy formularz. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne ze zrozumiałym przeczytaniem treści niniejszego ogłoszenia.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku