Node.js Developer
Transfer Multisort Elektronik
Gdynia, Poland
5 d. temu
source : Bulldogjob

Technologie i umiejętności :

Praca zdalna : Twoje zadania :

Twoje zadania :

  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania w oparciu o ustalenia biznesowe pozwalającego na zawansowane wyszukiwanie produktów;
  • zapewnienie stabilności działania oprogramowania;
  • praca zespołowa, podejmowania inicjatyw i rozwój mający przełożenie na jakość wytwarzanego oprogramowania.
  • Kogo szukamy? :

  • min. dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość JavaScript, Gita i relacyjnych baz danych;
  • pasja do programowania, ciągłego poszerzania swojej wiedzy i chęci podejmowania wyzwań;
  • umiejętności analityczne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • znajomość języka angielskiego pozwalającego na zapoznanie się z dokumentacją techniczną.
  • Mile widziane :

  • znajomość TypeScript;
  • wiedza z zakresu zawansowanego wykorzystania baz danych - najlepiej PosgreSQL;
  • umiejętność programowania reaktywnego;
  • znajomość SOLID, KISS, DRY;
  • doświadczenie związane z systemami produkcyjnymi;
  • znajomość Frameworka React.
  • Opis projektu :

    Firmowa platforma internetowa realizująca globalną sprzedaż, która składa się z kilku aplikacji i usług. Znajdują się w niej miedzy innymi elementy odpowiadające za zarządzanie treścią, wyszukiwanie produktów elektronicznych, usługi e-commerce, komunikacji z ekosystemem SAP.