PRACA NA PRODUKCJI - NIEMCY
JOBRUN
Poznań, Wielkopolskie
15 d. temu
source : Lento.pl

JobRun jest agencją pośrednictwa pracy tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy przy przetwórstwie mięsnym. PRACA NA PRODUKCJI -

NIEMCY Miejsce : Niemcy Wschodnie Nr referencyjny : PROD-DE / 2018Obowiązki :

  • trybowanie, wykrawanie mięsa wieprzowego Wymagania :
  • doświadczenie
  • język niemiecki NIE jest wymagany Oferujemy :
  • niemiecką umowę o pracę
  • atrakcyjnie wynagrodzenie
  • stałą współpracę
  • zakwaterowanie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy : W tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego : PROD-
  • DE / 2018 Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji przez firmę JobRun, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.

    U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) .

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych