Psychiatra
Szptal Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Bielańskie Centrum Zdrowia Psychicznego w Szpitalu Bielański im. Ks. Jerzego Popiełuszki rozpoczęło działanie wdrażające projekt w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 4.

1 pod tytułem Deinstytucjonalizacja Psychiatrii . Zadaniem Bielańskiego Centrum Zdrowia Psychicznego jest zapewnienie kompleksowej, dostosowanej do potrzeb opieki psychiatrycznej, udzielanej dorosłym zgodnie z najlepszymi standardami.

W związku z powyższym nawiążemy współpracę z profesjonalistami chcącymi zaangażować się w ten projekt. Psychiatra Miejsce pracy : Warszawa Opis stanowiska : Udzielanie świadczeń medycznych, przeprowadzanie diagnozy medycznej, prowadzenie farmakoterapii pacjentów, obserwacja chorego, przeprowadzanie i zlecanie badań diagnostycznych, uczestniczenie w sesjach Otwartego Dialogu, prowadzenie dokumentacji medycznej. Wymagania :

 • Lekarz Specjalista Psychiatra lub lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii
 • Preferencyjnie ukończony kurs Otwartego Dialogu Oferujemy :
 • Udział w innowacyjnym przedsięwzięciu
 • pracę doświadczonym i profesjonalnym zespole terapeutycznym
 • możliwość rozwoju zawodowego pod stałą opieką merytoryczną
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku