Data Analyst with Python
Grafton Recruitment
Towarowa 37, Poznań
2 d. temu
source : Solid.jobs

Czym będziesz się zajmować?

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży handlowej, o rozpoznawalnej marce na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko

Data Analyst

Lokalizacja : Jankowice k. Poznania

Twoje zadania :

  • wsparcie dla działów merytorycznych i kadry zarządzającej w podejmowaniu bieżących decyzji
  • tworzenie analiz "deep-dive" opartych na modelach statystycznych
  • rozwój dostosowanych do potrzeb mikrorozwiązań bazujących na algorytmach uczenia maszynowego
  • udział w międzynarodowych projektach związanych z Data Science
  • pomoc w skalowaniu krajowych rozwiązań do poziomu międzynarodowego i dostosowywanie rozwiązań z innych zespołów do lokalnych potrzeb
  • Wymagania :

  • ukończone studia na kierunku matematyka / statystyka / ekonometria / informatyka / fizyka lub inny pokrewny kierunek studiów
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami analitycznymi
  • zdolność do zrozumienia złożonych zagadnień biznesowych
  • umiejętność prezentowania wyników analiz odbiorcom nieposiadającym wykształcenia technicznego
  • bardzo dobra znajomość algorytmów uczenia maszynowego i metod statystycznych oraz ich implementacji w języku Python z wykorzystaniem dostępnych frameworks (np.
  • Scikit-learn, Tensorflow, PyTorch, statsmodels, PuLP, Pyomo)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikcji (min. B2)
  • Jako atut :

  • znajomość języka niemieckiego
  • wiedza techniczna na temat platform i infrastruktur danych (np. Databricks, Azure, GCP)
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP
  • szkolenia i dofinansowanie nauki języków obcych
  • praca hybrydowa
  • elastyczne godziny pracy
  • szeroki pakiet dodatkowych benefitów
  • Czego wymagamy?

    2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

    Znajomości : Mile widziane :

    Mile widziane :
  • Python
  • Języki :
  • Polski
  • Angielski
  • Jakie warunki i benefity otrzymasz?

  • 9000-16000 PLN miesięcznie
  • Umowa o pracę - Stałe godziny pracy (100%)
  • Praca zdalna : Możliwa częściowo
  • Budżet szkoleniowy, Szkolenia wewnętrzne
  • Pakiet medyczny, Ubezpieczenie, Pakiet sportowy
  • Kawa / Herbata, Zimne napoje
  • Parking, Parking rowerowy
  • Kim jesteśmy?

    Grafton Recruitment is one of the largest recruitment companies in Europe. Since 2018 the company is owned by Gi Group, one of the world’s leading companies providing services for the development of the labour market.

    Together with Wyser, QiBit and TACK&TMI offers comprehensive HR & recruitment solutions. Joint forces of these five companies allow the group to advise during foreign investments, plan HR processes, recruit and train the personnel for even the largest organizations.