Magazynier – 19zł/h – Swarzędz
LeasingTeam Sp. z o.o.
Swarzędz
‎5 godz. temu
source : infoPraca

Nr ref. : 0028249

Rodzaj pracy : Praca stała

Zakres obowiązków :

  • Obsługa magazynu z akumulatorami samochodowymi.
  • Kompletowanie zamówień.
  • Kontrola jakości i wyglądu akumulatorów.
  • Wykonywanie testów napięcia spoczynkowego akumulatorów.
  • Selekcja wadliwych akumulatorów
  • Przygotowywanie i wydawanie zamówień do wysyłki.
  • Utrzymywanie porządku na magazynie.
  • Oczekiwania : Oczekujemy :

    Oczekujemy :

  • Dyspozycyjność pracy w systemie trzy zmianowym.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie.
  • Bezwzględne przestrzeganie zasad BHP.
  • Oferta : Oferujemy :

    Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową z możliwością przejęcia bezpośrednio prze firmę.
  • Stawka : 19zł / h brutto.
  • Odzież ochronna.
  • Posiłek regeneracyjny w cenie 4zł.
  • Terminowa wypłata wynagrodzenia.
  • Zgłoś tę pracę