Mechanik, Serwisant wózków widłowych
Emtor Spółka z o.o.
Stryków, łódzkie, Polska
6 d. temu
source : Praca

Emtor Sp. z o.o. wyłączny przedstawiciel marki Yale®, największa polska prywatna firma w branży transportu wewnętrznego, zatrudni osobę ze Strykowa i okolic na stanowisko :

Główne zadania na stanowisku :

  • Dokonywanie diagnoz, napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych,
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy
  • Wymagania :

  • Wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, elektrotechniki i hydrauliki siłowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy :

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Atrakcyjne pakiety medyczne i sportowe
  • Zgłoś tę pracę