Specjalista ds. Employer Brandingu
FRISTA
Warszawa, PL
2 d. temu
source : FACHPRACA

Jesteśmy nagradzaną szwajcarską firmą BPO i chcemy podzielić się z Tobą naszą przestrzenią w sercu Warszawy.

Wyobraź sobie mieć wszystko co najlepsze z dwóch światów nieskończone możliwości rozwoju kariery w stabilnej, międzynarodowej strukturze i start-up’owy klimat (czyli brak dress code’u, kultura wspólnej nauki i prawdziwie przyjazna atmosfera).

FRISTA oferuje to wszystko, a to tylko pakiet startowy do wędrówki na sam szczyt zrealizowania Twojego potencjału.

Rośniemy w zawrotnym tempie, cały czas budując zespoły dla naszych międzynarodowych klientów w wielu obszarach HR, Księgowość, Customer Service, IT i wiele innych.

Dlatego też stale poszukujemy zaangażowanych talentów, które dołączą do naszego zespołu!

Oferujemy :

  • Szansę rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku biznesowym
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw
  • Codzienne wyzwania w dynamicznym świecie branży retail
  • Przyjazne i pozytywne środowisko pracy, w którym wspólnie się uczymy, wspieramy w codziennych wyzwaniach oraz świętujemy sukcesy
  • Umowę zlecenie lub B2B na okres 3 - 4 miesięcy
  • Obowiązki :

  • Wsparcie projektowe w budowaniu marki pracodawcy. Przed nami duże i ekscytujące wyzwanie. Chcemy, żebyś razem z nami miał realny wpływ na stworzenie strategii EB dla naszej organizacji (EVP)
  • Dbanie o komunikację wewnętrzną i zewnętrzną - budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy
  • Utrzymanie i rozwój komunikacji w ramach organizacji
  • Pomoc w przeprowadzaniu wewnętrznych ankiet, konkursów i akcji dla pracowników
  • Tworzeniu treści do mediów społecznościowych : LinkedIn, Facebook, firmowy Sharepoint
  • Udział w organizacji różnych inicjatyw wymagających zaangażowanie pracowników oraz Liderów
  • Spodziewaj się niespodziewanego. Nasze zadania są naprawdę różnorodne. Liczymy też na Twoje pomysły.
  • Wymagania :

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w tworzeniu treści do mediów społecznościowych
  • Znajomość różnych kampanii i narzędzi EB
  • Silne umiejętności komunikacyjne
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne wielozadaniowość, umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Kreatywność, otwartość i postawa can do
  • Zgłoś tę pracę