Spawacz, ślusarz
mod-Personaldienstleistungen GmbH & Co.KG
Niemcy, pomorskie
2 d. temu
source : Goldenline

Opis stanowiska pracy :

  • spawanie różnymi metodmi (MIG MAG, TIG / WIG, E lub Autogen)
  • ogólne prace ślusarskie
  • praca zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Od kandydatow oczekujemy :

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (umożliwiająca porozumiewanie się w pracy)
  • doświadczenia zawodowego
  • prawa jazdy i samochodu (mile widziane)
  • Oferujemy wyjatkowo atrakcjyne warunki zatrudnienia :

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • organizujemy zakwaterowanie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne / emerytalne
  • wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • premie świąteczne i urlopowe
  • dodatki za przepracowane święta
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • Zainteresowany? Napisz do nas!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych