Praktykant/ka w Biurze Przeciwdziałania Wyłudzeniom (obszar strategii likwidacji szkód)
Grupa Warta
mazowieckie Warszawa Polska
2 d. temu

Opis stanowiska

  • wsparcie w bieżącej pracy Biura Przeciwdziałania Wyłudzeniom,
  • wsparcie przy obsłudze bazy szkód wątpliwych,
  • praca z narzędziami analitycznymi wspierającymi detekcję szkód wątpliwych,
  • wsparcie przy budowie i rozwoju narzędzi wspierających i usprawniających pracę Biura,
  • poznanie procesu likwidacji szkód.
  • Wymagania

  • studenci ostatnich lat studiów, absolwenci (preferowane kierunki - ekonomia, ekonometria, ubezpieczenia, matematyka)
  • zainteresowanie tematyką związaną z przeciwdziałaniem przestępczości ubezpieczeniowej,
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office - szczególnie MS Word, MS Excel,
  • znajomość VBA i SQL - min. na poziomie podstawowym,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • innowacyjność, przedsiębiorczość.
  • Oferujemy

  • możliwość zdobycia merytorycznej wiedzy i praktycznego doświadczenia w renomowanej instytucji ubezpieczeniowej,
  • wynagrodzenie za praktykę,
  • wsparcie Mentora / Opiekuna przez cały okres trwania praktyk,
  • uroczystą inaugurację programu w Centrali i warsztaty adaptacyjne,
  • Wielkie Derby Biznesu udział w symulacyjnej grze strategicznej,
  • przyjazną i inspirującą atmosferę praktyk,
  • możliwość nawiązania cennych relacji ze specjalistami ze świata ubezpieczeń,
  • potencjalną możliwość przedłużenia współpracy dla praktykantów z najwyższą oceną po praktyce.
  • Czas trwania praktyki : 2 miesiące w okresie 1 lipiec- 30 sierpień

    Dyspozycyjność : 40 godzin tygodniowo

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych