merchandiser
Interkadra
Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie
3 d. temu
source : Lento.pl

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko : Merchandiser OFERTA PRACY : Wykładanie towaru w sklepach budowalnych-

2 x w miesiącu ( co 2 tygodnie ) Wynagrodzenie : stawka za wizytę działania merchandisingowe zgodnie ze standardami Klienta, dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów, zapewnienie stałej dostępności danego produktu, kontrola stanu towarów na półce sklepowej, dodatkowych ekspozycji raportowanie wyników poprzez system mobilnego raportowania.

OCZEKIWANIA : dyspozycyjność do pracy dorywczej, motywacja do pracy i zaangażowanie. mile widziany telefon z Systemem Android OFERUJEMY : pracę dla firmy o uznanej marce, możliwość nawiązania stałej współpracy, zatrudnienie w ramach umowy zlecenia.

Zgłoszenia proszę wysyłać na

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku