Monter konstrukcji stalowych
NEŁSA Sp z o o
Opole, opolskie
‎18 godz. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Katowicka 67b / 16, 45-061 Opole, powiat : m. Opole, woj : opolskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Prace przy montażu konstrukcji stalowych.

Praca w delegacji. pracodawca zapewnia zakwaterowanie i dowóz do miejsca pracy Rodzaj umowy : Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : nie dotyczy Zmianowość : nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu : 40 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 01.

03.2020 Wynagrodzenie brutto : od 17 PLN System wynagradzania : nie dotyczy Zawód : monter konstrukcji stalowych Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : TAK Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • brak lub niepełne podstawowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

 • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
 • Dane pracodawcy Pracodawca : NEŁSA Sp z o o Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku