Szkoła zatrudni REKRUTERÓW B2B
LUPUS
Poznań, Wielkopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy osoby do prowadzenia rekrutacji w formie B2B Masz nieplanowane wydatki? Potrzebujesz dodatkowe pieniądze na wakacje lub inne przyjemności a jednocześnie interesuje Cię zarabianie pieniędzy bez ograniczenia w czasie i szefa nad głową?

W takim razie mamy coś idealnego dla Ciebie! Możesz pracować w dowolnym czasie, ile chcesz, gdzie chcesz i jak chcesz. Twoim głównym zadaniem będzie pozyskiwanie osób chętnych do podjęcia nauki w naszej szkole.

Za każdą osobę, która zapisze się z Twojego polecenia otrzymasz 30 zł Jeśli ta osoba ukończy rok szkolny to za każdy ukończony rok otrzymasz dodatkowy bonus! W ten sposób gwarantujemy Tobie stałą prowizję nawet przez 4 lata.

Prowadzimy nabór do Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkoły Policealnej. Zapisujemy osoby, które ukończyły 16 lat. Prace wykonujesz gdzie chcesz i zapisujesz kogo chcesz.

Możesz przysłać do nas rodziców, brata, siostrę, przyjaciół, sąsiada lub zupełnie obce osoby. Współpracę zapewniamy zaledwie po godzinnym szkoleniu.

Wymagania : - ukończone 18 lat - dar przekonywania, że warto u nas się uczyć.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku