Pracownik POSZUKIWANY
SUNSET ROLETY
Marki, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

Od 9 lat zajmujemy się osłonami i dekoracją okien. W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowego członka naszego zespołu.

Jesteśmy ludźmi Z PASJĄ I ZAANGAŻOWANIEM, i taką też osobę chętnie powitamy w naszych szeregach. Szukamy kogoś, kto zostanie z nami na dłużej.

Od Kandydatów oczekujemy zainteresowania tematyką WYSTROJU WNĘTRZ i zmysłu estetycznego, oraz rzetelności, uczciwości i punktualności.

Na stanowisku opiekuna klienta będziesz odpowiedzialna / ny w głównej mierze za stworzenie PIERWSZEGO WRAŻENIA firmy, zarówno telefonicznie, e-

mailowo, jak i bezpośrednio. Kontakt z klientem na tym stanowisku polega na wstępnym doradztwie w wyborze odpowiednich systemów osłonowych, wstępnym wyborze materiałów, wycenie, umówieniu na pomiar, a później na montaż, oraz na ogólnym czuwaniu nad zamówieniem klienta aż do zamontowania (czasem również i później w przypadku serwisów).

 • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wyjątkową i niekorporacyjną atmosferę pracy, ludzkiego szefa ;
 • Prześlij swoje CV. Zastrzegamy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku