Broekman Logistics: praca na magazynie
Wiertz Agencja Pracy Sp. z o.o.
Poznan, PL
1 d. temu
source : Europa.jobs

Broekman Logistics jest firmą odpowiedzialną za import i eksport towarów drogą lotniczą i morską. Posiada wiele powierzchni magazynowych przechowujących m.

in. koparki Kubota, części do platform powietrznych, jak i artykuły z branży rolniczej. Głownie są to towary ciężkie, złożone i niebezpieczne.

Informacje ogólne : Pracownik Orderpick Czynności (i / lub) : kompletowanie, pakowanie, przepakowywanie, sprawdzanie towarów (bez obsługi EPT).

Stawka od 10.25 do 11.75EUR / brutto / godz.Pracownik logistyki Umiejętność obsługi EPT.Zadania (i / lub) : załadunek, rozładunek, przenoszenie, kompletowanie, pakowanie, kontrola.

Stawka od 10.82 do 13.59EUR / brutto / godz.Pracownik magazynu Umiejętność obsługi (i / lub) : wózka widłowego, wózka wysięgnikowego, wózka wysokiego składowania, koparkICzynności (i / lub) : załadunek, rozładunek, przenoszenie, kompletowanie, pakowanie, kontrola, lekkie prace techniczne.

Stawka od 11.00 do 14.68EUR / brutto / godz.Wymagania : Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiegoDoświadczenie na podobnym stanowiskuPreferowany własny środek transportuOferujemy : Konkurencyjne wynagrodzenie : od 10.

25 do 14.68 EUR brutto / godzina. Stawki są zależne od stanowiska oraz doświadczeniaComiesięczne bonusy Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotnePracę w niewielkim zespole w miłej atmosferzePracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku