Kwalifikowany pracownik ochrony
PSG
Szczecin, Zachodniopomorskie
4 d. temu
source : Lento.pl

POLIS S GLOB jest firmą działającą na rynku od 2006 r. dawniej MEGA-KABLE Zapewniamy stabilne zatrudnienie dla pracowników z różnych branż.

 • Szukasz pracy pozwól, abyśmy to my znaleźli dla Ciebie idealnego i uczciwego pracodawcę! Dla naszego Klienta prężnie rozwijającej się firmy specjalizującej się w zakresie ochrony osób i mienia poszukujemy pracownika na stanowisko : Kwalifikowany Pracownik Ochrony;
 • Wymagamy : - punktualności i rzetelności - niekaralności - wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony - ewentualnie pozwolenie na broń obiektową Oferujemy : - pracę w stale rozwijającej się firmie - możliwość awansu - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie - komplet umundurowania Do aplikacji CV prosimy o dołączenie klauzuli : Zgodnie z art.

  6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.

  2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę POLIS SECURITY GLOB danych osobowych dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku