Database Architect (Remotely)
itperformance
Warszawa, Polska
6 d. temu

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Database Architect.

Obowiązki

  • Rozwój architektury baz danych, relacyjnych, NoSQL oraz hurtowni danych
  • Współpraca z liderami usług i przedstawicielami bieznesowymi naszego klienta
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Wymagania

  • Minimum 6 lat doświadczenia w obszarze IT, w tym minimum 1 rok pracy w roli Architekta baz danych
  • Umiejętność aktywnego inicjowania i prowadzenia optymalizacji architektury i procesów oraz wprowadzania nowych rozwiązań
  • Znajomość i zrozumienie aspektów, które należy wziąć pod uwagę przy definiowaniu architektury rozwiązania
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań opartych o różne bazy danych (relacyjne i NoSQL, hurtownie danych) oraz różne wzorce i narzędzia integracji danych.
  • Angielski co najmniej na poziomie B2 / C1.
  • Proaktywne podejście do obszaru
  • Mile widziane :

  • Doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi, najlepiej opartymi na AWS
  • Znajomość obzaru MarkLogic i / lub Snowflake
  • Oferujemy

  • 100% pracy zdalnej
  • Współpraca w oparciu o kontrakt B2B
  • Stawka do : 180 pln / h + VAT
  • Zgłoś tę pracę