Prawnik/In-House - rekrutacja online
HRK S.A.
Warszawa
‎18 godz. temu
source : infoPraca

Dla naszego Klienta poszukujemy :

Prawnik / In-HouseMiejsce pracy : Warszawa

Zadania :

  • obsługa prawna spółki
  • sporządzanie, analiza i weryfikacja umów, zleceń i dokumentów
  • udział w bieżących projektach spółki
  • doradztwo prawne na rzecz innych działów w spółce
  • czynności w zakresie administracji działu prawnego
  • Wymagania :

  • ukończone studia prawnicze i / lub w trakcie aplikacji adwokackiej / radcowskiej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć zdobywania wiedzy w zakresie prawa korporacyjnego, zamówień publicznych i prawa kontraktowego
  • terminowość i nastawienie na cel
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę na pełen etat
  • dodatkowe szkolenia
  • praca przy interesujących międzynarodowych projektach
  • pakiet świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, MultiSport)
  • Zgłoś tę pracę