KIEROWCA C+E
KPS Partners Sp. z o. o.
Radom, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

KPS Zakład Drobiarski w Radomiu Duży, nowoczesny Zakład Drobiarski zlokalizowany w Radomiu przy ul. Energetyków 49 poszukuje osoby na stanowisko : KIEROWCY C+E Zadania : przewóz towarów na trasach krajowych, dbanie o dobry stan pojazdu.

Oferujemy : - pracę na pełen etat w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie - przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy -

codzienne powroty do domu - nowoczesny tabor - szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez Firmę -

pomoc w uzyskaniu niezbędnych uprawnień Oczekujemy : - prawa jazdy kat. C + E - aktualnej karty kierowcy (kod 95) - aktualnych badań psychotechnicznych -

aktualnego kursu na przewóz rzeczy - gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym - mile widziane doświadczenia na trasach krajowych -

mile widziane doświadczenie w przewozie towarów - odpowiedzialności w wykonywaniu zadań na stanowisku Więcej informacji pod numerami telefonów : 726 220 573 lub 726 220 156 Administratorem danych osobowych jest KPS Partners Sp.

z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Twarda 4 / 31, adres do korespondencji : KPS Partners Sp. z o. o., ul. Zakładowa 7, 26-

670 Pionki. Podanie danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna : przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy) lub udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w przypadku wyrażenia zgody (podstawa prawna : zgoda osoby, której dane dotyczą).

Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w celach udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.

Każda osoba może wyrazić zgodę na wykorzystanie dodatkowych danych w procesie rekrutacji. Jeżeli Pan / Pani wyrazi taką zgodę, dane Pana / Pani będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgoda jest dobrowolna, może ją Pan / Pani wycofać w każdym momencie. Będziemy wykorzystywali Pana / Pani dane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Jeżeli wyraża Pan / Pani zgodę na wykorzystanie dodatkowych danych w procesie rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KPS Partners Sp.

z o. o. moich dodatkowych danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych. Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Każda osoba może wyrazić zgodę na wykorzystanie danych w kolejnych rekrutacjach. Jeżeli Pan / Pani wyrazi taką zgodę, dane Pana / Pani pozostaną w tym celu w systemie.

Zgoda jest dobrowolna, może ją Pan / Pani wycofać w każdym momencie. Będziemy wykorzystywali Pana / Pani dane w celu przyszłych rekrutacji nie dłużej niż jeden rok od momentu wyrażenia zgody.

Jeżeli wyraża Pan / Pani zgodę na wykorzystanie swoich danych w kolejnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KPS Partners Sp.

z o. o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałem poinformowany, ze zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku